O firme

Exkluzivita, skúsenosť a overená kvalita

Firma IFP Interles Slovakia vznikla na základe partnerskej zmluvy s rakúskou spoločnosťou INTERFORST GmbH. Zakladateľom a zároveň jediným majiteľom je Igor Pudiš, ktorý začiatkom roku 1992 začal v skromných podmienkach vyrábať kovové produkty určené na export do Rakúska spoločnosti INTERFORST GmbH. Tieto výrobky boli určené pre lesné hospodárstvo predávané zákazníkom v Rakúsku, Nemecku a Švajčiarsku.

Spokojnosť s výrobkami v zahraničí postupom času narastala, kde po dosiahnutí prelomovej úrovne bola pre Vás v roku 2006 vybudovaná predajňa aj na Slovensku podľa vzorov predajní INTERFORST GmbH. Myšlienka predajne bola sprevádzaná vzájomnou dohodou s rakúskym obchodným partnerom Eduardom Pichlerom.

Predajňa / firma postupne naberala na svojej nezávislosti a dnes ponúka oveľa, oveľa širší sortiment popredných svetových výrobcov ponúkajúcich produkty na uľahčenie práce v lese, či už pri ťažbe dreva, spracovaní dreva v priemysle, ale aj v domácom využití. Široký sortiment tohto druhu, ktorý ponúkame nájde uplatnenie naozaj všade. Les, záhrada, chata, firemné priestory, domácnosť, dielňa, hotely, rekreačné strediská, namáhavé turistické trasy, kde samozrejme nezabúdame na relaxáciu a oddych. IFP INTERLES Slovakia znamená vyváženie: „exkluzivita – kvalita – cena“.

Rok 2010 priniesol firme reorganizáciu – 20. mája 2010 bola otvorená ďalšia nová predajňa „Husqvarna“ v rámci priestorov IFP INTERLES Slovakia. V súčasnosti u nás nájdete dve predajne, jedna je technického charakteru – HUSQVARNA (technika do lesa, záhradný program, bezpečnosť pri práci spolu s pracovným oblečením a obuvou a nesmieme zabudnúť na autorizovaný servis lesnej a záhradnej techniky). Druhá predajňa Interles má charakter poľovnícko-relaxačno-turistický (oblečenie, obuv a doplnky pre poľovníkov, lesníkov, turistov a ostatných milovníkov prírody).

Rok 2011 priniesol vďaka majiteľovi nové zahraničné kontrakty pre IFP kovovýrobu. Okrem zmodernizovania a nákupu nových technológií a odbornému personálu naša firma dokáže konkurovať popredným zahraničným firmám. Svedčí o tom nie jedno ocenenie, ktoré firma dostala.

V roku 2014 bola zmodernizovaná a prerobená poľovnícka predajňa, okrem vynovenia celkového vzhľadu interiéru vznikol exkluzívny kútik s optikou svetových značiek, taktiež koncom roka 2014 sa uskutočnila prestavba zadnej časti predajne tzv. ,,topánkový svet“. Táto luxusná časť predajne Vám ponúka viac ako 100 modelov špičkovej, značkovej obuvi pre poľovníkov, lesníkov, pilčíkov a samozrejme všetkých druhov turistov.

Nepatríme medzi internetové predajne a preto môžeme ponúknuť nášmu zákazníkovi v našich priestoroch tovar v skladových zásobách v hodnote viac ako 800 000 eur.

Spokojnosť zákazníka je pre nás najvyššou prioritou, či už v oblasti kovovýroby alebo maloobchodu a preto naše plány do budúcnosti nekončia a stále sa budeme snažiť, aby sme ,,patrili k najlepším“!